Znany średzki klub zmienił lokalizację

Magda i Mikołaj z Kuźnia Twoje Centrum Fitness Środa
Znany średzki klub zmienił lokalizację

Od teraz znajdziemy ich pod adresem Wrzosowa 4. Jak wskazują właściciele, nowa lokalizacja to nowe możliwości.

W minioną sobotę miało miejsce uroczyste otwarcie nowej lokalizacji Kuźnia Twoje Centrum Fitness Środa, która teraz mieści się pod adresem Wrzosowa 4 (Środa Wlkp.). Klub cały czas jest zlokalizowany w nowej części miasta, która bardzo szybko się rozwija. Całkiem niedaleko starej lokalizacji, chociaż teraz klub widoczny jest z głównej drogi (ul. Topolska). Wystarczy koło Dino skręcić w prawo i zaraz za bezdotykową myjnią w pierwszą ulicę w prawo. Dojazd jest bardzo łatwy, a przed nowym obiektem na klientów czeka spory parking.

Magda i Mikołaj z Kuźnia Twoje Centrum Fitness Środa
Magda i Mikołaj z Kuźnia Twoje Centrum Fitness Środa

“Gdyby nie Wy to by się nie udało”
- Bardzo się cieszymy że jesteście dzisiaj z nami. Jest to dla nas bardzo ważny dzień na który pracowaliśmy przez długi czas. Gdyby nie Wy to by się nie udało, także dziękujemy, że jesteście razem z nami, że nas wspieraliście przez ten czas, że chcecie razem z nami ćwiczyć i spędzać swoje popołudnia - powiedzieli Magda i Mikołaj, właściciele Kuźni dodając - To tak naprawdę nasza praca, ale robimy to z wielką pasją, tak więc dziękujemy Wam za taką możliwość. Mamy również nadzieję że nadal będziecie razem z nami. Mamy też nadzieję, że nowe miejsce da nam jeszcze więcej możliwości i pozwoli jeszcze bardziej się rozwinąć.

Oficjalne otwarcie nowej lokalizacji Kuźni (Wrzosowa 4)

Było 100-lat i życzenia
Po przemówieniu nastąpiło przecięcie czerwonej wstęgi i degustacja tortu. Odśpiewano też sto lat by chwilę później wziąć udział w zajęciach Les Mills Bodypump i spalić zbędne kalorie.

Więcej miejsca do ćwiczeń
Nowa lokalizacja klubu to 300m2. W ramach tego metrażu powstały dwie sale do ćwiczeń. Jedna do zajęć grupowych, która pomieści nawet 30 osób i druga sala do treningów personalnych dla małych grup, dzięki czemu zajęcia odbywać się będą mogły równocześnie i w komfortowych warunkach. Na wejściu zlokalizowano recepcję, a w dalszej części szatnie dla klubowiczów.

Pierwsze zajęcia Les Mills Bodypump w nowej lokalizacji

Nie byłeś nigdy w Kuźni?
Klub oferuje szeroki zakres treningów grupowych zarówno dla pań, jak i panów - dla każdej grupy wiekowej. Szczególnie lubiane są licencjonowane zajęcia les mills, których premiera nowych choreografii odbyła się w dniu otwarcia nowej lokalizacji. Więcej o działalności klubu można znaleźć na www.kuznia-srodawielkopolska.pl (znajdziecie m.in. cennik zajęć), oraz w ich mediach społecznościowych FB/kuzniasroda i IG/kuzniasroda. Zawsze można też zadzwonić 579 021 433

Pierwsze zajęcia, które odbyły się z nową choreografią

To nie wszystko
Zmiana lokalizacji to jednak nie wszystko. - Planujemy rozwinąć i poszerzyć naszą ofertę m.in. o zajęcia dla dzieci i młodzieży - zapowiada Magda i Mikołaj, którzy jednocześnie zapraszają średzian do wspólnych ćwiczeń w nowej lokalizacji.