Zadbaj o swoje auto z CHOICE CAR DETAILING

W Choice Car Detailing  pracują na najlepszych w swojej klasie produktach
Zadbaj o swoje auto z CHOICE CAR DETAILING

Kupiłeś nowe auto, lub chciałbyś przywrócić staremu jego dawny blask? Zabezpiecz je przed uszkodzeniami lakieru i zachowaj jego piękny wygląd na dłużej. 

Choice Car Detailing (Raczyńskiego 35, Zaniemyśl) to firma zajmująca się profesjonalnym detailingiem samochodowym, która oferuje szeroki zakres usług, które zainteresują każdego kto chce, aby jego auto prezentowało się, często nawet lepiej, jak po wyjechaniu z salonu.

W Choice Car Detailing pracują na najlepszych w swojej klasie produktach m.in. takich firm jak amerykański Opti Coat, czy australijski NXTZEN

Powłoki ceramiczne to dobra inwestycja
Powłoki stają się coraz popularniejsze z powodu coraz cieńszych warstw lakieru stosowanych przez producentów samochodów, a co za tym idzie łatwej możliwości jego uszkodzenia. Każdy kto chce, aby lakier na jego aucie, jak najdłużej dobrze się prezentował często decyduje się właśnie na powłokę ceramiczną. Powłoki te bowiem zapewniają skuteczną ochronę lakieru samochodu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak oksydacja, szybkie niszczenie czy utratą blasku. Dzięki temu auto dłużej zachowuje swój pierwotny wygląd. Nakładanie powłok ceramicznych to również świetny sposób na poprawienie estetyki pojazdu i podniesienie jego wartości. Warto o tym pomyśleć biorąc pod uwagę ile wydało się na swoje auto…
Choice Car Detailing nakłada powłoki takich renomowanych firm jak amerykański Opti Coat, czy australijski NXTZEN.
Trzeba zaznaczyć, że Choice Car Detailing posiada akredytację producentów tych powłok, co gwarantuje klientom, że usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

Choice Car Detailing oferuje również korekty lakieru (polerowania samochodu).

Dzięki Choice Car Detailing nawet stare auto może wyglądać jak nowe (usługa korekty lakieru, czyli polerowanie samochodu)

Zabezpiecz auto folią
Oklejanie samochodów bezbarwną, lub matową folią PPF to kolejna popularna usługa oferowana przez Choice Car Detailing. Folia PPF (Paint Protection Film) to elastyczna folia, która chroni lakier samochodu przed zarysowaniami, kamieniami, a także wpływem czynników atmosferycznych. Folia PPF jest wyjątkowo trwała (grubość do 200um) i łatwa w utrzymaniu czystości. 
Co ważne folią nie trzeba oklejać całego auta, można zastosować tylko na wybrane elementy takie jak wnęki klamek - które najczęściej się “rysują”. Dodatkowo, można ją stosować do ochrony wnętrza pojazdu, co jest szczególnie ważne dla delikatnych elementów black piano - które w wielu autach, jak niektóre osoby się śmieją, rysują się od patrzenia. Choice Car Detailing postawił na folię PPF firmy Gsuit.

Zmiana koloru auta
W Choice Car Detailing można również zmienić kolor samochodu za pomocą folii, lub tylko konkretnego elementu np. lusterek. A to nie wszystko jeżeli chodzi o personalizację auta…

Choice Car Detailing 
Wasz wybór nasza pasja


Spersonalizuj swoje auto
Firma Choice Car Detailing oferuje również montaż elementów tuningu zewnętrznego dla samochodów firmy Maxton Design. Tuning zewnętrzny to świetny sposób na podniesienie atrakcyjności pojazdu i dostosowanie go do indywidualnych preferencji właściciela. Elementy tuningu zewnętrznego montowane przez firmę są wykonane z najwyższej jakości materiałów i gwarantują trwałość, oraz odpowiednie odczucia estetyczne. 

W Choice Car Detailing spersonalizujesz swoje auto dzięki produktom firmy Maxton Design

Firmie zaufało wiele znanych osób
Choice Car Detailing to firma, która cieszy się dużą rzeszą zadowolonych klientów, w tym wielu znanych ludzi ze świata sportu i show-biznesu. Wszystko to dzięki wysokiej jakości usług i profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia.

Klient będzie czuł się “zaopiekowany” ponieważ…
…po wykonaniu usługi firma nie tylko daje gwarancję na swoją pracę, ale również  przeprowadza darmowe szkolenie i informuje jak dbać o dany produkt.

Kupisz też produkty do pielęgnacji
Jeżeli masz czas i czujesz się na siłach to w Choice Car Detailing możesz też kupić najwyższej jakości kosmetyki do swojego auta. Co więcej, firma podpowie jak prawidłowo korzystać z zakupionych produktów.

W Choice Car Detailing możesz też kupić najwyższej jakości kosmetyki do swojego auta

Ile to kosztuje?
Każda usługa wyceniana jest indywidualnie (603 999 304) i zależy od bardzo wielu czynników m.in. od rodzaju i zakresu usługi, stanu lakieru, czy wielkości auta.

Zadbaj o swoje auto
Choice Car Detailing oferuje szeroki zakres usług, które pozwolą w pełni zadbać o swój pojazd. Firma ma swoją siedzibę w Zaniemyślu, przy ulicy Raczyńskiego 35. Z firmą można się skontaktować pod numerem 603 999 304, lub za pośrednictwem mediów społecznościowych (IG/choice_car_detailing - na tej stronie można znaleźć portfolio firmy).

Zadbaj o swoje auto z CHOICE CAR DETAILING