W Funmilii możesz teraz spędzić cały dzień! Wszystko dzięki nowej usłudze. To miejsce to raj dla rodzin i osób lubiących dobrze zjeść!

Zapraszamy do Fun & Food - ul. Kosynierów 100 (w budynku Funmilia) Fot. Marta Krause
W Funmilii możesz teraz spędzić cały dzień! Wszystko dzięki nowej usłudze. To miejsce to raj dla rodzin i osób lubiących dobrze zjeść!

Funmilia, wcześniej znana jako popularny plac zabaw dla dzieci, postanowiła pójść o krok dalej i otworzyła restaurację Fun & Food. Nowa usługa z pewnością ucieszy zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców - w menu każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz można nie tylko przyjechać i bawić się na placu zabaw, ale także spokojnie zjeść coś “konkretnego” w przytulnej restauracji. Tym samym można tam spędzić cały dzień!

Od teraz goście Funmilii nie będą musieli już przerywać zabawy i szukać miejsca na obiad. Będą mogli zjeść w funmiliowej restauracji -  Fun & Food.

Dzięki tej innowacyjnej koncepcji, rodzice mają wybór. Mogą przerwać zabawę i robiąc “dwa kroki” znaleźć się w restauracji, gdzie zjedzą z dziećmi, mogą również zostawić swoje pociechy na placu zabaw, podczas gdy oni sami mogą zrelaksować się i cieszyć smakiem pysznych potraw. Oczywiście można też zabrać posiłek i zejść na plac obserwując bawiącą się pociechę.

Fun & Food to idealne miejsce na spotkania ze znajomymi Fot. Marta Krause

Każdy odnajdzie swoje smaki 
Restauracja Funmilii została starannie zaprojektowana, aby stworzyć przytulne i przyjazne miejsce dla gości w każdym wieku, dla tych z dziećmi i bez. 
Specjalne menu dla dzieci jest jednym z priorytetów placu, oferując różnorodne dania dostosowane do upodobań najmłodszych smakoszy. 
- Teraz nie musisz martwić się, że Twoje dziecko nie znajdzie czegoś odpowiedniego do jedzenia - zapewnia menadżerka Amelia i zaznacza - w Funmilia dbamy o to, by każdy mógł znaleźć coś smacznego w menu.
Nie zapomniano oczywiście o dorosłych, na których czeka wiele pysznych propozycji.

Polecamy włoskie makarony (Fun & Food) Fot. Marta Krause

Idealne miejsce na niedzielny obiad
Restauracja Fun & Food nie tylko oferuje wyśmienite posiłki, które uzupełnią energię po zabawie na placu, ale również zaprasza gości na niedzielny obiad. Jeśli ktoś nie chce korzystać z placu zabaw, może również odwiedzić samą restaurację, aby cieszyć się wyjątkowym menu i atmosferą.

Spróbuj prawdziwej włoskiej pizzy (Fun & Food) Fot. Marta Krause

Lubisz dobrze zjeść? Przyjdź!
Należy również podkreślić, że Fun & Food to miejsce, które nie jest ograniczone tylko dla rodzin z dziećmi. - Zapraszamy również dorosłych bez dzieci, którzy szukają przyjemnego miejsca do zjedzenia w towarzystwie lub chcą oderwać się od codziennych obowiązków - mówi menadżerka Amelia, która dodaje - Nasza oferta kulinarna nie pozostawia nic do dodania, oferując autentyczne włoskie smaki, takie jak pizza i makarony z oryginalnych włoskich produktów od firmy NATUVITO.

Z Fun & Food nikt nie wyjdzie głodny Fot. Marta Krause

Ucieszy również cena
Mimo że Fun & Food to prawdziwa restauracja, która stawia na najwyższą jakość, to swoich gości zaskoczy bardzo przystępnymi cenami i naprawdę sporymi porcjami. Dla przykładu prawdziwy krem z włoskich pomidorów to koszt tylko 13 zł. Dania dla dzieci zaczynają się od 11 złotych, wrapy od 25 zł, makarony od 19 zł, pizze od 29 zł.

W naszych daniach używamy prawdziwego włoskiego makaronu Fot. Marta Krause

Idealne miejsce na cały dzień
Jeszcze bardziej ekscytującą wiadomością jest wprowadzenie biletu całodniowego, który umożliwia spędzenie całego dnia w Funmilia. Teraz można się cieszyć dobrą zabawą na trampolinach (strefa jump), w małpim gaju, strefie malucha czy na dmuchańcach, a w tzw. międzyczasie zjeść coś przepysznego. To świetna opcja dla rodzin, które chcą spędzić cały dzień razem, mając dostęp do wszystkich atrakcji na terenie Funmilii.

Wrzuć coś na ząb - frytki belgijskie Fot. Marta Krause

Idealne zdjęcia na media społecznościowe
Fun & Food idealnie nadaje się do robienia zdjęć na media społecznościowe, o czym możecie się przekonać patrząc na te umieszczone przy artykule. Najlepiej jednak przyjść i przekonać się samemu. To również dobre miejsce na randkę czy po prostu wypady ze znajomymi.

Wrzuć coś na ząb w Fun & Food Fot. Marta Krause

Przyjdź i zobacz
Właściciele z zespołem zapraszają do restauracji Fun & Food od 22 czerwca. Warto przyjść i zobaczyć nowe gastronomiczne miejsce na mapie Środy.

Mamy też coś na deser (Fun & Food) Fot. Marta Krause

A to nie koniec…
Jak się dowiedzieliśmy od właścicieli, czyli rodziców trójki dzieci, jeszcze nieraz zamierzają zaskoczyć średzian. Dlatego warto śledzić Funmilię (funmiliaplaczabaw), jak i Fun & Food (funmiliafunfood) w mediach społecznościowych. Z ich mediów dowiecie się również, co aktualnie u nich słychać.