Już nie musisz jechać do Poznania!

Już nie musisz jechać do Poznania!

Wielu średzian, ze względu na większy wybór, jechało na zakupy do Poznania. Teraz już nie muszą, przynajmniej w przypadku kupna okularów. Nie muszą ponieważ w Środzie powstał wyjątkowy salon optyczny, który oferuje ogromny wybór markowych opraw okularowych firm ze światowych domów mody i szkła najwyższej jakości. Czemu taki salon powstał właśnie w Środzie? Dlaczego średzianie skorzystają na tej lokalizacji? O tym rozmawiamy z właścicielem Zbigniewem Walczakiem.

Redakcja: To nie pierwszy Pana salon optyczny?
Zbigniew Walczak: To już czwarty mój salon. Ten jednak jest inny niż pozostałe. Ten jest ukoronowaniem moich wszystkich lat w tej branży. Mojego 30-letniego doświadczenia zawodowego.

Redakcja: Czemu na salon z markowymi oprawkami wybrał Pan Środę, a nie Poznań? Gdzie dokładnie w Środzie został zlokalizowany?
Zbigniew Walczak: W Środzie mam już jeden salon i po tych wszystkich latach jego funkcjonowania wiem, że wielu średzian nie traktuje okularów jako przedmiotu, który pozwala im tylko dobrze widzieć, ale traktują okulary jako element mody, dodatek do pięknej torebki, czy jako gadżet pasujący do ulubionej marki samochodów. Coraz więcej osób kupuje okulary z tzw. “zerówkami”, czyli szkłami dla osób, które nie mają wady wzroku, tylko po to, aby móc nosić oprawki, które im się podobają. 
To wszystko sprawiło, że postanowiłem takim osobom zaproponować w swoim salonie zlokalizowanym na głównym poziomie w Kupcu Średzkim coś innego niż proponuje większość salonów optycznych. 
W moim nowym salonie Z. Walczak Prestige osoby te znajdą wybrane przeze mnie, najciekawsze modele oprawek sygnowanych tylko markami ze światowych domów mody.

Redakcja: Czemu na lokalizację salonu wybrał Pan Środę?
Zbigniew Walczak: Tak jak już wspomniałem. W Środzie jest wiele osób, które szukają markowych produktów. Produktów z najwyższej półki. Dodatkowo, drugim plusem jest to, że do Środy mają blisko mieszkańcy Wrześni, Jarocina, czy Śremu, a nawet Poznania. W tym ostatnim przypadku myślę głównie o Ratajach. W tych miejscowościach nie ma salonu z taką ofertą. Teraz mają to na wyciągnięcie ręki. Myślę, że ten salon jest niecodziennym i bardzo ciekawym połączeniem prestiżu i dobrych cen. Ostatnim, ale nie mniej ważnym powodem był fakt, że bardzo polubiłem Środę i średzian. Spędzam tu dużo czasu, a przez nowy salon będę tu jeszcze więcej (uśmiech).

Redakcja: Czyli średzianie nie muszą już jechać do Poznania?
Zbigniew Walczak: Tak. Średzianie od teraz nie muszą jechać do Poznania za wyjątkowymi i unikatowymi okularami. Tym samym nie muszą tracić czasu i nie muszą przepłacać. Od teraz szeroki wybór markowych opraw zarezerwowany głównie dla dużych miast będzie dostępny na miejscu, w Środzie. Warto przyjść i to sprawdzić osobiście.

Redakcja: Czy salon zaoferuje coś oprócz markowych oprawek?
Zbigniew Walczak: Oprócz produktu z najwyższej półki jest również odpowiednia obsługa. W tym salonie postawiliśmy nie tylko na odpowiedni styl salonu, ale również na dress code pracowników oraz dodatkowe szkolenia. Pracownicy salonu mają nie tylko odpowiednio wyglądać, ale obsługa ma być na najwyższym poziomie. Stawiamy na pełną satysfakcję Klienta. Nie widzę innej możliwości (uśmiech). Osobiście zamierzam tego dopilnować.

Materiał powstał przy współpracy z salonem optycznym Z. Walczak Prestige.