Intermarche w Środzie zatrudni

Intermarche w Środzie zatrudni

Sprzedawców do bezpośredniej obsługi Klienta (na Dział Napoje, Warzywa i Owoce oraz do odpieku i sprzedaży dań gotowych)

Twoje zadania:
Obsługa Klienta według standardów sieci,
Uzupełnianie i oznakowanie asortymentu,
Utrzymanie porządku w miejscu pracy,
Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur.

Doceniamy Cię za to, że:
Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
Jesteś osobą dyspozycyjną,
Posiadasz umiejętności pracy w zespole,
Jesteś otwarta/ty na pracę zmianową,
Jesteś zaangażowana/y w swoją pracę.

Gwarantujemy:
Ofertę stałego zatrudnienia na umowę o pracę,
Atrakcyjne zarobki, premię uznaniową oraz systematyczny wzrost wynagrodzenia,
Pracę w dynamicznym i dobrze zorganizowany zespole, możliwość rozwoju i awansu,
Atrakcyjny pakiet socjalny, paczki na święta, wyprawki szkolne.

Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście w Intermarche, Środa Wlkp. ul. Ks. M. Weychana 1, Dział Kadr od pn. do pt. w godz. 8.30 - 15.30. Informacji udzielamy również pod nr telefonu 61 285 00 78.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szot Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., zgodnie z znowelizowaną w dniu 25 maja 2018r., ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przyjęciem obowiązywania na ternie RP Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 .04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych".
Informujemy, że Administratorem danych jest Szot Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp. przy ul. Ks. M. Weychana 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.