Jak myć auto to w Car Glow detailing!

Jak myć auto to w Car Glow detailing!

Słoneczna pogoda, bez deszczu i chlapy za oknem sprawia, że jest to idealny moment na mycie auta. Teraz umyte auto zachowa swój blask na długo. Co więcej podczas wizyty w Car Glow można zadbać o lakier, tapicerkę i inne elementy naszego auta, a od niedawna nawet zmienić jego kolor i to bez malowania! Ile kosztują takie usługi i dlaczego warto z nich skorzystać?

Wiele osób się zdziwi, ale w przypadku średzkiej firmy detailingowej CAR GLOW detailing (ul. 20 Października 5A) o swoje auto można zadbać już od 40 zł. Cena oczywiście zmienia się w zależności od wielkości auta (hatchback, sedan, SUV) oraz od wybranego pakietu (patrz tabelka).

Kupiłeś „nowe” auto i chcesz je zabezpieczyć?
To bardzo dobre posunięcie, które nie tylko wydłuży żywotność lakieru, zachowa świeży wygląd auta, ale odbije się na cenie przy odsprzedaży auta. CAR GLOW detailing daje klientowi do wyboru powłokę ceramiczną, kwarcową, lub hydrofobową. W przypadku tej usługi wycena jest dokonywana indywidualnie.

Twój lakier pokrywają mikroryski?
W przypadku korekty CAR GLOW detailing oferuje trzy opcje. Pierwsza niweluje do 50% zarysowań, druga do 75%, a trzecia do 95%! Efekt robi wrażenie, a przy odsprzedaży auta mocno podnosi jego cenę. Ceny tych usług zaczynają się od 500 zł.

Zapraszamy bez rezerwacji
- Przyjedź…
- Jest wolne miejsce?
- My dbamy o Twoje 4 kółka, Ty pijesz kawę
Rezerwacje: 534 678 707

Lakier Twojego auta stracił połysk? Czas na woskowanie…
Usługa, którą warto ponawiać co jakiś czas dla efentu, jak i zabezpieczenia lakieru. Usługa kosztuje: 150 zł (hatchback), 200 zł (sedan), 250 zł (SUV).

Znudziło Ci się auto? Zmień jego kolor. Czas na folię, czyli nową usługę jaką oferuje Car Glow detailing.
Od niedawna w Car Glow można zmienić kolor swojego auta za pomocą specjalnych foli. Jest to również idealny sposób na zabezpieczenie lakieru (po zdjęciu foli lakier jest jak w stanie sprzed założenia). Folia ta bowiem przejmuje zarysowania i otarcia, a pod działaniem ciepła wraca do pierwotnej formy przez co wszystko znika i wygląda jak świeżo po nałożeniu. Usługa ta może być robiona na całe samochody, jak i na poszczególne elementy, które mają otrzymać inny kolor, lub strukturę imitującą np. karbon. Usługa ta jest również idealnym rozwiązaniem, gdy czeka nas „większe” malowanie naszego auta.

Tapicerka w aucie zdradza ślady palenia, jedzenia lub obecności dzieci? Czas na pranie…
Realizacja pakietu zajmuje 3 godziny i kosztuje 200 zł (hatchback), 250 zł (sedan) i 300 zł (SUV).

Masz skórzaną tapicerkę w aucie. Zabezpiecz ją, a będzie jak nowa przez wiele lat.
Firma proponuje zabezpieczenie skórzanych tapicerek powłoką kwarcową, lub hydrofobową. Usługa trwa 4 godziny i kosztuje: 300 zł (hatchback), 370 zł (sedan), 450 zł (SUV)

Umówić się na wizytę w CAR GLOW detailing można przez telefon (534 678 707), lub za pośrednictwem facebooka (www.facebook.com/carglowdetailing).