Chcesz wzbudzać zachwyt lub podziw?

Chcesz wzbudzać zachwyt lub podziw?

Kochasz modę, a Dior, Fendi, Victoria Beckham to domy mody, które budzą Twoje pożądanie? Jeśli tak, koniecznie musisz odwiedzić Świat Okularów!

Na mapie Środy znajduje się miejsce niezwykłe. Wśród kilkunastu dostępnych klientom salonów optycznych ten zwraca szczególną uwagę. Spytacie dlaczego? Odpowiedź jest całkiem prosta. Tutaj nie sprzedaje się okularów, tylko ubiera się w nie klientów.

Podczas gdy na rynku optycznym wszyscy prześcigają się w promocjach, obniżkach i rabatach, żeby przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów, właścicielka Salonu Optycznego Świat Okularów Anna Staniak skupia się na rozwoju, inwestycji w personel, sprzęt diagnostyczny najwyższej klasy. Oprócz tego nacisk kładzie na sprowadzeniu dla swoich klientów i klientek nietuzinkowych, wyjątkowych, najmodniejszych w danym sezonie opraw okularowych z największych domów mody na świecie. W jej Świecie Okularów znajdziecie oprawy i okulary przeciwsłoneczne takich projektantów jak Dior, Fendi, Victoria Beckham czy Carolina Abram. Nie bez przyczyny miejsce to nazywa się Światem Okularów.

Przy ul. Czerwonego Krzyża 12/2 czeka na Was pani Kasia, dla której salon ten jest drugim domem. Kocha swoją pracę, bo kocha ubierać klientów w piękne okulary. Ponad 1000 sztuk opraw okularowych dostępnych na miejscu sprawia, że każdy, nawet najbardziej wybredny klient, znajdzie swoją perełkę. Właścicielce salonu zależy na tym, żeby ludzie pokochali okulary i czuli się w nich wyjątkowo, żeby nauczyli się bawić modą i nie bali „okularowych” wyzwań. Na bieżąco uzupełnia asortyment, tak aby wszystko to, co obecnie najmodniejsze w świecie mody, było dostępne dla wszystkich mieszkańców Środy i okolic. Choć okolic to raczej nieodpowiednie określenie, gdyż do Świata Okularów przyjeżdżają klienci z miejscowości oddalonych nawet o 100 km, żeby znaleźć swoje wymarzone okulary. Na miejscu każdy klient może się napić przepysznej kawy, spędzić fantastycznie czas w miłym towarzystwie, dowiedzieć się wszystkiego o obecnych trendach. Ale co szczególnie ważne, wykonać profesjonalne badanie wzroku oraz kupić spersonalizowane soczewki okularowe wiodącego producenta na rynku optycznym firmy Essilor. Każdy klient poddawany jest szeregom specjalnych komputerowych pomiarów urządzeniem Visioffice, dzięki czemu staje się właścicielem okularów „szytych na miarę”.

Świat Okularów to miejsce, które powstało z miłości do okularów. Miejsce pełne okularowych cudów, stworzone z pasji i oferujące klientom profesjonalizm, zaangażowanie i 10-cio letnie doświadczenie. Jeśli marzysz o niesamowitych okularach, chcesz przyjść do miejsca, w którym poczujesz się wyjątkowo, doświadczenie i profesjonalizm są dla ciebie ważne w podejmowaniu decyzji, nie mogłeś trafić lepiej. Czekamy na Ciebie w Świecie Okularów przy ul. Czerwonego Krzyża 12/2 (tel. 786 229 846) z oprawami światowych domów mody, pyszną kawą i pełnym profesjonalizmem. Światowe Marki bliżej niż myślisz! Przyjdź, zbadaj wzrok, znajdź swoje wymarzone okulary. Wizyta w Świecie Okularów to niesamowite modowe przeżycie, które na zawsze zmieni Wasze postrzeganie okularów. I właśnie na tym najbardziej zależy założyciele i właścicielce sieci Salonów Świat Okularów.