Quad? Wypożycz. Przetestuj. Nabaw się

Quad? Wypożycz. Przetestuj. Nabaw się

Idealny na urodzinowy prezent, ale też na weekendową zabawę, czy świąteczną przerwę spędzaną w domu. Wypożycz quada i zapewnij rozrywkę swoim dzieciom w czasie świąt i zbliżających się wakacji!

Quady już od kilku lat są bardzo popularne. Bardzo często wybierane są na urodzinowe, czy komunijne prezenty. Wiele dzieci marzy o takiej maszynie, niektóre już od najmłodszych lat. Nie zawsze jednak od razu trzeba coś kupować, żeby się tym nabawić i nacieszyć!

Czy to dobry zakup? Wypożycz i przetestuj...
Wypożyczenie takiego sprzętu to doskonała okazja, aby przed podjęciem decyzji zakupowej móc przetestować nie tylko konkretny model quada, ale też sprawdzić, czy dziecko faktycznie będzie z niego korzystać. Dzieci często szybko nudzą się nowymi gadżetami i zabawkami, toteż wypożyczenie quada na weekend/tydzień jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców poszukujących odpowiedzi na pytanie.

Super rozrywka dla dzieci
Przed nami kolejne święta w domu, a być może kolejne wakacje. Quad to idealne rozwiązanie na nudę. Zapewni dużo frajdy Twoim pociechom. Co więcej w związku z tym, że obecnie nie można wyprawiać urodzinowo/imieninowych imprez coraz więcej rodziców, czy dziadków decyduje się na wypożyczenie takiego sprzętu na kilka dni w ramach prezentu urodzinowego.

Idealny czas
Zbliża się wiosna, a więc za chwilę w pełni rozpocznie się sezon dla miłośników pojazdów terenowych.

Quada wypożyczysz w Skuterlandzie
Skuterland (tel. 603 706 900) w tym sezonie oprócz serwisu i sprzedaży motorowerów, elektrycznych hulajnóg, quadów oraz pełnego osprzętu (kaski itp.) oferuje możliwość wypożyczenia dziecięcego quada, o właściwych parametrach dostosowanych do wieku dziecka. Oprócz samego quada firma udostępnia również kaski i ochraniacze, które są niezbędne, aby bezpiecznie korzystać z pojazdu.

Ile to kosztuje?
Koszt wypożyczenia pojazdu jest zależny od modelu i wacha się w przedziale 100-200 złotych za dobę. Co więcej, na terenie Środy dowóz quada pod wskazany adres jest darmowy, a do pozostałych miejscowości naliczana jest symboliczna opłata uzgadniana z obsługą sklepu. Jak w każdej wypożyczalni pojazdów, tak i tutaj przed wypożyczeniem należy wpłacić kaucję.

Dziecięce pojazdy możesz wypożyczyć w Skuterland pod nr 603 706 900 (ul. Nekielska 16A)