Kto w najbliższym czasie zostanie bez prądu?

Kto w najbliższym czasie zostanie bez prądu?

Sprawdźcie kto w najbliższych dniach może spodziewać się przerw w dostawie prądu.

Obszar Środa Wielkopolska
w dniu: 2019-06-11,
w godz: 10:00 - 11:00
Środa Wlkp.: ul. DĄBROWSKIEGO, ul. NIEDZIAŁKOWSKIEGO, ul. REXA 5,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Środa Wielkopolska
w dniu: 2019-06-13,
w godzinach: 8:30 - 13:00
ZIELNICZKI 8,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Zaniemyśl
w dniu: 2019-06-13,
w godzinach: 9:00 - 13:00
ZANIEMYŚL: ul. KOCHANOWSKIEGO 35, 37, 39, 41, 62, 64, 66, 68,
70, 72, ul. MARCINKOWSKIEGO 17, 19, 21, dz. 661, ul. ŚREDZKA 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35,
ul. WYZWOLENIA 2, 4, 6, 8, 10,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Nowe Miasto
w dniu: 2019-06-17,
w godz: 9:00 - 14:00
CHOCICZA K/NOWEGO MIASTA: OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Zaniemyśl
w dniu: 2019-06-17,
w godz: 9:00 - 10:30
ŚNIECISKA: DZ. 75/6, ul. KOŚCIELNA 1, 2, ul. PARKOWA 3,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Nowe Miasto
w dniu: 2019-06-17,
w godz: 17 cze 08:30 - 17 cze 13:00
SZYPŁÓW 1, 1A, 2, 44, 44A,
TOKARÓW 1, 10, 11, 11A, 12, 2, 3, 4, DZ.175/2,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Zaniemyśl
w dniu: 2019-06-18,
w godz: 9:00 - 13:00
CHMIELNIKI 20/2, DZ. 403, przepompownia ścieków, 2, LUBONIECZEK 7, 8, ZANIEMYŚL Centrum turystyczno-rekreacyjne Wyspa Edwarda, ul. AKACJOWA, ul. BERWIŃSKIEGO, ul. CZARNECKA, ul. DĘBOWA, ul. GRABOWA, ul. JODŁOWA, ul. KS. NAWROWSKIEGO , ul. KWIATOWA, ul. MODRZEWIOWA, ul. PLAŻOWA, ul. POWSTAŃCÓW WLKP., ul. POZNAŃSKA, ul. RACZYŃSKIEGO, ul. SŁONECZNA, ul. SOSNOWA, ul. ŚREDZKA, ul. ŚW. WAWRZYŃCA, ul. ŚWIERKOWA, ul.
TOPOLOWA, ul. WIEJSKA, ul. WRZOSOWA,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Środa Wielkopolska
w dniu: 2019-06-19,
w godz: 9:00 - 14:00
HENRYKOWO 6,
OLSZEWO 5,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Zaniemyśl
w dniu: 2019-06-24,
w godz: 9:00 - 14:00
DĘBICE 6, 6A,
KĘPA WIELKA DZ. 270,
MAJDANY 17,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Nowe Miasto
w dniu: 2019-06-25,
w godz: 9:00 - 14:00
KLĘKA 8A, 9,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Środa Wielkopolska
w dniu: 2019-06-27,
w godz: 8:30 - 13:00
ŚRODA WLKP.: ul. HALLERA 25, ul. KOŚCIUSZKI, ul. ŁĄKOWA 4, 5, 6, ul. NORWIDA, ul. POSELSKA 21, 23, ul. SŁOWACKIEGO 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Zaniemyśl
w dniu: 2019-07-01,
w godz: 9:00 - 14:00
JEZIORY WIELKIE dz. 137,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Zaniemyśl
w dniu: 2019-07-03,
w godz: 8:00 - 12:00
ZANIEMYŚL: ul. ARMII KRAJOWEJ 5, 6, 8, 11, 13, 17,
ul. CHŁAPOWSKIEGO 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24,
ul. JACKOWSKIEGO 1, 3, 9, 11,
ul. MARCINKOWSKIEGO 8, 10, 12, 14, 16,
ul. NORWIDA DZ. 118/28,
ul. NOWA 21, 25, 35, dz. 115/18, dz. 115/20,
ul. REYMONTA 1, 2,
ul. ŚREDZKA 13, 15, 17, 19,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Środa Wielkopolska
w dniu: 2019-07-02,
w godz: 9:00 - 14:00
ŚRODA WLKP.: ul. STRZELECKA PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW, ul. SULISŁAWA,
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obszar Zaniemyśl
w dniu: 2019-07-03,
w godz: 9:00 - 14:00
KĘPA WIELKA: remiza OSP, 1, 2, 3, 4, 5, 6,